Saturday, October 2, 2010

üks õige laupäev

mõni päev on lihtsalt iseenesest niii ilus. kui saab ärgata päiksega, kui ei ole kuskile kiiret..



hea on käia rannas jooksmas, kui on nii ilus ilm, aga samas on nii masendav, et ei saa enam korralikku trenni teha. võib ju joosta 2 tundi ja teha jõudu otsa, et oleks midagigi, enam-vähem isegi saab niimoodi lihaseid mõnda aega hoida, aga samas pole see ikkagi SEE. ja ei taha näha, kuidas aastatepikkuse trenni tulemus nüüd lihtsalt tasapisi nullitud saab, sest lõpuks ometi oli õige tunne käes ja hea olla.



No comments: