Tuesday, October 26, 2010

biffy

Hanna käis siin, et minna ära, et tulla tagasi. ehk siis Biffy Clyro. tegime romantilise koogisöömise ja kontserdile eeltööd ja mõned lood hakkasid küll selle ajaga juba nii meeldima, et mõtlesin, et miks ma küll ka sinna ei lähe.





No comments: