Monday, October 4, 2010

ei ole plakat

jälle Tartus ja jälle on päris hea. võib-olla õhtul Rewaliasse ka. ja on olemas mingi juustukoogi maitseline jäätis, mis on täpselt juustukoogi maitseline. pole muud öelda kui küsimus, et miks on juustukook jäätiseks maskeeritud? ja marineeritud kurk marineeritud kurgi maitselisteks Lays krõpsudeks?















ja hea pilt ka. tuvid teevad ka seda topeltlõuga, mida meie kogu aeg :)))))). ja ka 2tk. pidin pooleks naerma, sest see lõualott on niigi lihtsalt parim nägu, mida fotodel teha ja hea kui ka teised üle võtavad nalja.

No comments: