bussisõidukogemus oli hirmutavalt jube. viimane lend oli niigi nii halb ja valus, et olin kindel, et mina tagasi koju lennukiga minna ei suuda. bussiga sõites oli täpselt sama tunne. nii et koju ma vist ei saagi. ehk saab kuidagi laevaga, suure ringiga? väga suurega? ei saa? noh, mis mul siis üle jääb kui igaveseks siia saarele jääda. miks ka mitte, ega siin halb ei ole.
















1 comment:
Vauuuuu!
Post a Comment