Saturday, April 26, 2014

teist korda

käisin jälle lemmiklinnas Chanias, lihtsalt jalutamas. eriti mõnus on kesklinnast kaugemal, eramajade rajoonis. mõtlesin juba ka variandile talvel uuesti tulles kaks kuud Chanias praktikat teha ja siis Rethymnosse õppima minna, mis tundub aina parem plaan.






No comments: