Saturday, April 12, 2014

fortezza (hoiatus, pildipostitus!*)

olen siin juba mõnda aega elanud, aga linna tähtsaimas kohas, kindluses sees polnud veel käinud. ja oi, kui ilus seal on. arvestasin varemete ja hea vaatega linnale, aga oh kui palju lilli ja loodust seal kõigele lisaks on. see on ju mu lemmik, kui on palju lilli, lausa paradiis.

* hoiatus oli tõsine, pilte on miljon, ja kahjuks mul enda fotode osas sellist kriitilist silma pole, et tõesti parimad välja valida suudaks, sest kuna koht on nii lilleline ja ilus, siis tahaks ikka kõiki 500 pilti jagada.






 
 
 

 



 

 

 

 










https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWi_oqMRqvGuotdYI-DB3Om3MGfEWTTU9wLvDvGhZk5kTLoy1EMdmtto8JNqaYhj_DJzYPSBN0J1nF5C5lIXqsRCMUYrQztUTJuNBMJ9lR18dhNt30OlTKAD_5g5qvcnGk8zw5-dJ_sZ0/s1600/P412047900.jpg 
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhY_oDGMMFgBJfQzso11Bf0OYFzbKR26z0JM2okXCfdYTyGQp7BbeBZp0p8n8bKbc9tuYpMedPaJ_LzhxO-TzwKoruDTA7GdLGpsw1X0qqTdUYYBKjGqepN_OQ0BHZITV6ju02N656W-5o/s1600/P412047700.jpg

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhoDjmKYkDuUyrJ8kVNQi0fjtswFMVv3bEMCvPd3WcUua174yt5tb-RHAr73qHckWXn6EiyEG4mVUnJ9vt4vZtEeGc68rYSZCVuo6nRt4KZdQbhVBFbMuwr0mDFW1sjETrq9oTdCeDJWPo/s1600/P412048200.jpg



















































https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjA2B7XCgYuVedxNX2RERhsxHRJXIAk10zOkvLVcYczDQrAOkSqVfJWbj-gv5-TOJY2yTVL9VcAUV19JtPn2Kah4Qb-Wcvngj-7AFxu51eRvqcoxOjLq703CBSlnAvtcanpwocHnVblssA/s1600/P412050600.jpg


https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5bSVNJu9DhtP9FMum1f1zR_BezGQeV0MBBWyynE5pZ_IVZcsr-s7YFetL83EVMkZmo0baMZQbx6163AySKEhMpVqznur8SCvNVCEHH7ZBfm5K4d0p6ibeZ9FonSjDUoiG8OFE9hFqVtQ/s1600/P412049500.jpg






























































































































































































































































































































































































































































































































































ja pärast läksime sööma, praegusesse lemmikkohta Bakalogatosesse. see, mis pildil tundub kahtlane hall möks olevat, on melitzanosalata ja tegelikult KÕIGE parem asi üldse, mida kreeka toitudest söönud olen, just Bakalogatose oma. muidugi on kõik need grilljuustud ja bugiurdi ka maailma parimate toitude hulgas, aga selle baklažaanisalati panen esimesele kohale. jah, head süüa on siin küllaga, eks jõuab seda Eestis igatseda.






No comments: