võtsime esimesest laenutusest rattad ja sõitsime natuke linnast välja. nii ammu polnud sõitnud, oi kui mõnus oli! endiselt tahaks endale ka siia ratast osta, aga midagi selleks ette pole ikka veel võtnud. ei oska võtta ka, sest ainsad kuulutused on kreekakeelses lehes, mille küll inglise keele õpetaja lubas mulle ära tõlkida, aga kui mul teda isegi kord nädalas, et oma kodutööd kätte saada, on pea võimatu kätte saada, siis ei hakka rohkem vaevama. ta on muidu lahe õpetaja ja meie konsultatsioon on ka väga tore, sest pigem annab ta ainest rääkimise asemel hoopis nõu, et kus siin linnas joosta saaks ja kuidas põlvi hoida ja muud jooksuga seonduvat.
No comments:
Post a Comment