lilled on mu lemmikud ja meeldib jah niisama klõpsida, et mäletada ka, kui mõnus oli. Aleksander ütles mulle ka kord mingi mõnituse ühe makro-lillepildi järel, et kui mind huvitab see väikeste asjade pildistamine, siis tema linnas on üks botaanikaaed, et ma võin sinna tulla pildistama. tol korral tegin ma üldse umbes esimest lillepilti ja sedagi selleks, et makrovõtet testida.


























No comments:
Post a Comment