võtan kõik sõnad tagasi, mis ma ütlesin siinse roheluse puudumise kohta! täna läksin jalutama ja leidsin tee linnast välja, kus oli NII palju rohelist, et ei suutnud uskuda! ja lilli ja loomi ja putukaid. kaamerat mul muidugi kaasas ei olnud. sattusin päris sinna üldse seetõttu, et nägin silti, et 800 meetri kaugusel on üks
nature park, kuhu nagunii võib-olla plaanis minna oli. sinna seekord ei läinud ja pärast järgnenud imelist jalutuskäiku mõtlen üldse, et miks minnagi sinna kunstlikku loodusparki, kui sealsamas kõrval on niisugune tõeline loodus.
No comments:
Post a Comment