Saturday, May 24, 2014

Rakvereta ööjooks

tegin eile öösel ühe mõnusa jooksu, kus idee oli 3-6 ja viitsimise ja põlvede vastupidavuse korral max 10, aga välja tuli hoopis poolmaraton ehk 21 km. mõnus!

No comments: