Sunday, May 4, 2014

tere, salapärane fänn Prantsusmaalt!

kuna mu blogi pole just kõige populaarsem, vaid ikka paari sõbra ja tuttava jaoks, siis aeg-ajalt statistikale klõpsides näen, et igapäevaselt tuleb hunnik külastusi Prantsusmaalt. oleks et Eestist või kuskilt riigist, kus ma kedagigi tean, aga Prantsusmaalt ei tea küll absoluutselt mitte kedagi! vähemalt mitte sellist, kes seal praegu ka veel elaks. tean küll, et blogisid loevad ka robotid, aga minu blogi ei tule kuskilt isegi googeldades ette, nii et peab olema ikka fänn! Ene ütles ka, et on fänn, et ju siis ootab postitusi ja klikib 35 korda päevas. tere, fänn! kas oled prantslane? en français? croissant?

2 comments:

Anonymous said...

Ola, Français

Creme Brule, creppe, Paris, Champignon.

Je parle aussi français

bienvenue!

Viva la google translate :)

Signe said...

Jah, sina see oledki, sala-prantslane! Peaks vist ütlema Lauré?