sain lõpuks tehtud nii elu tüütuima kirjaliku töö kui ka eesti lastelaulud kreeklastele õpetatud, nii et lõpuks ometi sain stressikoormast lahti! ikka väga pingevaba on olla! varahommikul harjutasin tänaseks laulutunniks rannas ja nüüd tahan seda teha iga hommik. olla rannas. sest see on täpselt sama mõnus ja veel mõnusamgi kui päeval, aga lisaks inimtühi. ja päike on hommikupäike.
ja huvitav on, kuidas 250-pealine (TLÜ-s on meid umbes.. 16) alushariduse esimese aasta grupp on juhusliku valiku või ajaplaneerimise teel viieks grupiks jaotatud ja kõik need kollektiivid on nii erinevad! mina õpetasin kolmele grupile ja oli uskumatu näha, kui erinevad need täpselt samasugused tunnid lõpuks välja kukkusid. aga kogemus oli superlahe ja mu pedagoogilisele karjäärile kindlasti halvasti ei mõju, olgugi et alguses tundus elu kõige ületamatuim ülesanne.
Video siin.
No comments:
Post a Comment