Sunday, June 1, 2014

Preveli

kui Ene kirjutas, et talle kohe üldse päevitada ei meeldi, isegi kui ta iga kord uuesti üritab ja arvamus samaks jääb, siis ma saan samal ajal öelda, et mulle meeldib aina rohkem! lebada tuimalt päikese käes, raadiosaateid kuulata ja vahel ka magada. vahel lähengi randa, et lihtsalt väike uinak teha. kui just sõpradega pole - siis muidugi muusikat ei kuula. aga neid mul nagunii liiga palju pole. pole paremat tegevust kui rannas lebamine! muidugi mitte rohkem kui tund või kaks. kuigi tänast tervet päeva rannas nautisin ka täiega.

tänaseks rannaks oli Preveli - paradiisirand jõe ja palmimetsaga selle ümber. ja et sinna saada, pidi läbima korraliku mägise matkaraja. üks meist muidugi hakkas juba bussivahetuse linnas närve kulutama, et miks me siia ei võiks jääda, siin ju ka ilus. muidugi pärast ei jõudnud mind ära kiita sihtkoha valiku osas, vabandusega et seepärast ma peangi mõnikord ise valikuid tegema, mida ma väidetavalt ei tee. teema, mille üle on ka juba miljon kord närvitsetud ja vaieldud, kuna minu valikud kipuvad miskipärast alati valed olema. aga täna oli meiega koos tõeliselt rahulik reisikaaslane, nii et tülitseda polnud vaja.



























No comments: