Thursday, June 5, 2014
youth hostel youthita
täna oli tore õhtu kodust väljas. mul on küll siin poolikud sõbrad, aga ühega pole official friendship veel sõlmitud ja teine on lihtsalt liiga kaua minu stiilis elu elanud ja ei taha pärast 23 isegi jalutama tulla, kuigi just siis kõige maagilisem ongi. see selleks, võime päeval ka kohtuda. läksin mere äärde veini jooma ja lõpuks sattusin youth hostelisse õlut jooma, kuna eelmine omanik ükskord kutsus, kui seal kolm kuud tagasi ööbisin, mis pani ka uusi omanikke imestama, et miks just selle koha istumiseks valisin. seal kohtasin väga lahedaid inimesi, no ikka väga naljakas seltskond oli - kõik absoluutselt eri vanuses, rahvusest muidugi ka, absoluutselt erinevate eludega, aga seltskonnana klappis nii hästi. muuhulgas sain ühe saart korduvalt külastanud sakslasega vesteldes ülihea plaani, kuidas Kreeta lõunaküljel ideaalne matkareis korraldada.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment