Monday, June 16, 2014

tore lugu postiteenusega

sain täna ühelt sõbralt Eestist kirja, mis on hea uudis. kiri oli aga äärest katki rebitud ja avatud. mõtlesin siis, et on tobu see sõber, kas pani tõesti raha vahele, et mõtlesin, et tegi ikka nalja, et ütles, et too mulle vein, kui tuled, ma saadan sulle 5 eurot. õnneks raha ta saatnud ei olnud, vaid oli hoopis minust pildi joonistanud ja juhuslikult oli see rahatähe formaadis, nii et ju see siis tundus läbi valgustades raha olevat. haha! aga tore, et see rebitud kiri siiski minuni jõudis.

No comments: