Wednesday, November 4, 2009

kekutamine ehk tantsimine



tantsutrennis on alati kuidagi sellised riided, et kas paistab niisama silma või sobivad täiesti juhuslikult Meeriliisi omadega värvidelt kokku ja siis kõigile tundub, et tuleme ühest kohast ja valisime juba kodus samasugused riided endale selga. niigi kahtlane naispaar juba. hahaha. vahel kanname üldse selliseid asju, mida pole ikka megaammu kandnud, st välistame omast arust igasuguse kokkusobimisvõimaluse, aga IKKA on samasugused !!!!



No comments: