Wednesday, September 30, 2009

transrasvatihane

Hiie oli terve päev kuidagi valves meie suhtes. läksime enne teist tundi vahetunni lõpus sööklasse ja ukse juures kohtasime Hiiet ja teretasime. oodake, mul on teiega vaja rääkida! te ei ole ammu kehalise tunnis käinud! vastasin et.. eeehehe.. me täna läheme. Hiie rebis kohe, et täna lähete, ahah, no seda on küll rõõm kuulda!! ja muigas. ja olime siis seal sööklas, jõime kohvi, rääkisime sööklajuhatajaga majanduskriisist ja et kohvi ja sööki peame juba ise kaasa võtma kooli, ei saa enam osta ja vahepeal läks kell muidugi juba tundi ka. Hiie siis kohe sattus jälle söökla ukse tagant mööda minema ja meid nägema ja kuna kogu söökla oli tühi, siis sai väga efektselt teha ukse lahti ja hõigata kõlavalt meile, et ikka veel sööklas!! Meeriliis vastas, et meil kohv lihtsalt jahtub veel :)

No comments: