ja vahva on see Pae park Laagna ääres, mis on lasnamäelastele mõeldud, et nad (me) natukenegi loodust nautida saaks. tiigike proovib järve efekti anda jne. esimene tõeliselt palav päev ka, tõsine suve tunne on juba. praegu loomaloeng (etoloogia) ja looooodan, et homme lõpuks loomaaeda! enne töö, siis lõbu ja enne tööd veel kool ka, aga ainult 8st 10ni. ülikoolis on ajaliselt ikka väga mõnus käia.
No comments:
Post a Comment