Tuesday, April 26, 2011

chockolaadi mix

kõige ilusam on jooksmas käia varahommikul ja Pirital. aga mitte ainult jooksmas, kasvõi niisama. Pirita on üldse ilus, aga hommikul on kõigel veel hoopis teine väärtus.



ja vahva on see Pae park Laagna ääres, mis on lasnamäelastele mõeldud, et nad (me) natukenegi loodust nautida saaks. tiigike proovib järve efekti anda jne. esimene tõeliselt palav päev ka, tõsine suve tunne on juba. praegu loomaloeng (etoloogia) ja looooodan, et homme lõpuks loomaaeda! enne töö, siis lõbu ja enne tööd veel kool ka, aga ainult 8st 10ni. ülikoolis on ajaliselt ikka väga mõnus käia.

No comments: