keegi meist oli lõpuks nõus proovima sellist asja nagu Maiz, aga kahjuks polnudki mõtet soovitada seda, sest see on halvemaks muudetud, niisiis käisime kinoeelset vaba aega vaateplatvormil täitmas. ja "Polaarjoone sangareid" polnud küll õige Artises kõigil mulle soovitada, see polnud üldse nii naljakas. muule sisule ei heida midagi ette, aga kõik, kes seda mulle kiitsid, ütlesid just, et nii naljakas oli, pisarad jooksid vahepeal jne. vähemalt minul ei jooksnud küll midagi, aga film oli sellegipoolest hea.

No comments:
Post a Comment