Thursday, April 21, 2011

if you have a body, you are an athlete

lähen praegu jooksma, aga ega see eriti ei meeldi küll. pool mu kehast ei kannata jooksmist üldse, aga natuke trenni teha on ikka mõnus. üleeile nägin, kuidas mu trepikojast väljus üks õigetes jooksuriietes tüdruk ja tuli endal ka selline jooksumotivatsioon peale. kõik spordialad on paremad kui üldse mitte mingi spordiala.

No comments: