Friday, April 22, 2011

ei taha

lihtsalt niii mõttetu tundub elu vahepeal. mitte midagi ei saa teha, ei saa isegi sõpru näha korraks, sest pole raha ja ei viitsi juba tee peal ära surra nälga.

No comments: