Thursday, April 14, 2011

wifi igal pool

ega just liiga palju nagunii koolis ei käi, aga vahel on kuidagi eriti vajalik poole koolitee pealt mõelda, et kas on tõesti vaja sinna nii väga minna praegu, kui väljas on ka ilus.. parem minna hiljem näiteks poole loengu pealt! tee pool, aga tee hästi!







No comments: