Monday, October 13, 2008

chirpy chirpy cheep cheep

kuulan Reet Linna laulu ("Reet Linna, tee üks laul!") üle maja, kuigi kõik magavad, ja algabki rõõmsalt uus koolinädal ning ei saa jätta mainimata veelkord, et olen täna viimast päeva ametlikult laps.

olete sotsiaalselt aktiivne, soodne aeg uusi ettevõtmisi alustada. olge aktiivne ja ärge õnnehetke mööda laske. skyplus.

aga jah es ist zu laut und hektisch ind die Stadt und auf dem Land kann man Vögel schauen. koolilainele.

No comments: