Wednesday, October 1, 2008

guašššš

peotants on ikka niiiiiiiii lahe. kõik need esimese tunni 10.klassi poisid (KÕIK. 2.) olid ka seekord kohal ja sain oma maailmameistrivõistluse paarilisega koos tantsida, mis on väga vajalik, et 1. koht saada, aga selle saab ju nagunii.
aga jah lahelahe ja õpetaja spetsiaalselt minu pärast otsib nüüd salsaraamatuid ja videosid ja tuletab meelde, kuidas see täpselt käiski ja täna kah õppisime nata salsa ja samba remixi minu soovitantsuna jälle. laheee.

No comments: