Monday, October 20, 2008

mind ministriks ei panda, sest nad teavad, et ma oskan

ihihh arvutis, kus olen, oli viimati sisse loginud kasutaja "viiesb". on tunne, nagu paar sõna oleks sealt eest puudu.

No comments: