Ulvi Keemiaga oleme sattunud kuidagi imelikult kogu aeg asju küsima ja rääkima ja jätab veidra mulje jah, et mingi mida prootonigeneraatorist arvate ja kas te ei taha mingit reisi oma klassiga Egiptusesse korraldada me tuleks ka ja kas digikat oskate parandada jne, jumala imelik see kõik, aga lahe on Ulvi.
No comments:
Post a Comment