Hannes kui sull oleksid natsa karmimad kusimused siis oleks see saade veelgi huvitavam.Kusimused peaks olema sellised mis ikka mangia motlema paneb ja alles siis tuleks tode valja.Hannes kui soovid voin sulle moned kusimused anda kui tohib.Aga muidu on saade viimasepeal enne vaatan Toehetke kui midagi muud see on saade kus inimene saab kordki elus aus olla ja saab veel natsa many, normaalne......Hannes jatka samas vsaimus........
No comments:
Post a Comment