Sunday, October 19, 2008

sa oled see kes yääb

tähistasime Meeriliisiga mu sünnat nüüd veel hiljem mööda Tartut ringi seigeldes ja äärmiselt tobe ja mõttetu ja naljakas pildi- ning videomaterjal (erivideod Teurile !!!!) on sellest olemas, aga kõige lambim koht oli kui supikas mängukal istusime ja kui tuli meile seltskonda juurde veel mingi KASS. minul sellest pilte pole, sest mälukaart oli selleks ajaks juba täis, aga see oli tõesti lahe, sest ta lihtsalt suvalt tuli meie juurde sinna ja lihtsalt tsillis koos mingi mai tea mitu tundi ja kui ta maha panime lõpuks, siis läks korra ära, tuli veel tagasi istuma sinna ja lõpuks oli täitsa kadunud. aga äge, sest lambid asjad on alati lahedad ja kassid ka.

No comments: