Saturday, October 25, 2008

kus mu auto on

eile oli viimane päev koolis ja veel lühendatud tundidega, aga sellest hoolimata ei pidanud me Meeriliisiga muidugi vastu ja käisime vahepeal tundide ajal KÕRVALKOOLIS ehk siis kutsekas istumas ja juustusaia ja šoksi söömas ja tegime väikse ekskursiooni endale maja peal. jube ilus kool, tõesti on ilus, seest ikka hullult hubane ja kodune ja kõik on nii kenasti kujundatud jne. ja Jürxxxi nägime.
klassijuhataja tundi ka ei jõudnud hinnetelehti saama, sest tegime kehalises kasvatuses järeltöid(!!!), aga kohal mitte olemisest hoolimata sain hiljem teada, et klassi peale on meil 1037 puudumist. Hannal neist 3, mõnel võib-olla pole üldse, nii et.. jah. justnimelt.

No comments: