Tuesday, October 14, 2008

kanepiküpsised

see oli tõesti kohutavalt lahe Hannalt. ja seegi, et ta mulle mobiili kinkis, haha mitu mobsi sama hommiku jooksul, ja digika ka. ASJAD ongi need, mis on elus kõige tähtsamad, vot selline tark lause siia. tegelikult sain lihtsalt tasuta digikaparanduse sünna puhul.
toredateks puhkepäevadeks need teisipäevad üldse kujunenud. Üllar pani ka hullu Nokia kommi ja kanepi ja ufode teemal ja tegelikult on kõik kunstiõpetajad hästi lahedad. järgmises arvutitunnis panen oma uue maailma parima koduka zonesse üles ka.

No comments: