jälle poole päeva pealt kodus ja närvi ajab, et koolis üldse ei suuda olla ega pea vastu, ülepäeviti puudume ja koolis olles ka tegeleme keelatud asjadega ega võta osa tunnitööst. aga jah füsa õps on lahe ja lahedaid jutte räägib terve füsa tund alati ja mujal ka. lahe ellusuhtumine tal ja alati nii asjalikud seisukohad ja arvamus kõigest. "Tartu linnas tuli vastu mulle Andrus Ansip, ta mu teaduskonnakaaslane.. ütlesin talle, et : "sa oled rumal." tema vastas, et: "kuidas sa räägid eesti vabariigi peaministriga!". ütlesin, et: "aga sa ju OLED rumal!".." ja käib suvalt maarjamõisa uue kompleksi ehitust üle kontrollimas jne. LAHE.
No comments:
Post a Comment