Friday, November 7, 2008
mul teksad niigi katki juba
läksin kooliarsti juurde, et vererõhku mõõta ja 66 131 on ehk siis piiri peal, a pärast mõõtmist ütles arst, et "a mis see süda nii aeglaselt sul lööb?".. kahtlustas veits (Hiie klass on kõrval, vb see mõjutab) ja küsis, et kas me tegime midagi või. irw nagu selle mõõtja petmine oleks sama mõttekas kui elektritooli või valedetektori vms. igatahes 51 on pulss ja pidi väga madal olema, no ma ei tea.. süda valutab jah juba nädal aega, aga kui bioloogias käsitsimeetodil üle mõõtsin, sain normima tulemuse üldse enda arvates. nii et no probs, aga teisipäeval saab KOOLI AJAL minna perearsti juurde ja põlvedega kah midagi ette võtta lõpuks. kas siis lõigatakse maha või asendatakse metallist põlvedega või saan lihtsalt ratastooli.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment