Monday, November 17, 2008

mega wara

lahe on koolist niimoodi õige süsteemiga poppi teha, et hommikul nagu läheks kooli, aga tegelt linna jne. kõigepealt Kaisa Oja nägi meid, siis käisime ramsis, sest vaja täna mul vene ja itaalia keel selgeks saada. itaalia oma Meeriliisil ka. ramsi lugemistoas tsekkisime ajakirju, lugesin mingeid saksa omi ja sain teada, millist on vaja ostma hakata. Taskus tegime ka tüüpilise moesaadete stiilis stiilimuutuse ära ("proovime sulle seda..") - lilla glitterjakk jne, mis parata, et ei sobi punaste kontsakatega, mis ka uues stiilis sees on. ausalt öeldes päris ilge nägi välja, aga pole midagi, tuleb aeg-ajalt ikka vahetada style'i!!!! eriti kuhugi minna ei olnudki, Bingo Loto piletid ka hankisime juba kolmapäevaks, et siis miljon võita kahepeale, ilmselt läheb jackpot jagamisele. ja kojutulles varastasin ema hanzaneti koodikaardi ära, et ta ei saaks e-koolis käia.

No comments: