Saturday, November 15, 2008

tropeline segu

LÕPUKS OMETI jõudsime Meeriliisiga Tallinnasse pärast suve lõppu. juba ärgata oli hoopis teistmoodi ja hommikutel pole siiski midagi viga, kui nad ei alusta rõvedat päeva. ja see on tõsi, et Tallinnas on rohi rohelisem, sõna otseses mõttes.

hääletama hakkasime 8.30 ja nägime, et meie crocsi joonistused tee äärest ongi juba vandaalide poolt ära kustutatud. poole tunni pärast saime Husqvarna auto peale ja sõidu ajal tegin ühte raadioviktoriini ka kaasa, kus tuli 6 punkti ära, kuigi hinne 3 ehk siis rahuldav algas 16 punktist ja juba see oli väga hale tulemus. kohe näha et silmaring on lai ja maailma kohta on tugevad teadmised.
Tallinnas sõitsime ka veel kaasa autos mingi niisama autokumme toomas mitmest kohast, aga see-eest pärast seda viidi otse Ülemiste ette ära ka. traditsioonilised tegevused siis seal ja seejärel otse ei kuhugi mujale kui KESKTURGU. tegime väikse šoppingu, hankisin endale riide- ja toiduvarud ka Tartusse kaasa, ihhhiii. tühjad üllatusmuna topsid jäidki ostmata ja tühi mullitaja ja oma kellaga sõrmust ka välja ostma ei läinud, kuigi müüja juba mitu kuud tagasi ütles, et tulge järgmine kord ostke ära, kui rohkem raha kaasas on. edasi läksime sz balti jaama turgu. no mõnus koht, ei ole asja, mida keskturult või baltarist ei saaks, tegelt ka. turud on ikka niiii lahedad, aga mitte Tartus.

pärast turge läksime muidugi Virusse, kus Nastja nägi meid. samas ka igal pool mujal, aga eriti just Virus näeb, kuiiiiiiii erinevad on inimesed ikka Tlnas ja Tartus, ausalt vastandlinnad täiesti. tõesti juba inimeste välimuses tuleb see erinevus täielikult välja, ammugi siis igasugust muud moodi. pealinnas riietuse poolest ikka megalahedaid inimesi, täiega tuleb endal ka häid ideid selliseid nähes.

Stockist valisime välja kevadiseks Itaaliasse sõiduks kreeka ürbid, mille kohta mina ütleks KARDIN, aga Meeriliis nii julm ei oleks. igal juhul hullud, aga lahedad. ja tuleb varsti ära osta. vahepeal tegime veel mõningad idiootsed pildid koju mälestuseks, aga jah pärast olime veel Ülemistes pikalt ja üldse on see ikka täiesti lemmik kaubanduskeskus Tlnas, kuigi olen seda juba öelnud. stuudiošampsi maitselist jooki ostsime tagasisõiduks kaasa ja tegelt ka toitu, aga see sai enne otsa, ja hakkasime bussijaama poole minema. Sikupilli Prismast hankisin vahepeal veel viimase ostmata jäänud asja - lagritsavaru Tartusse. mida tehes kohtusime Nastjaga taas ja siis veel Peetervõsaga ka ja praegu märkasin, et mõlemaga kohtumisel oli täpselt teine kord - taas vist jälle mingi märk. saime üldse 1000000000 märki päeva jooksul oma selgeltnägijavõimetest ja ka igasugu muude asjade kohta.

bussis hakati meid kohe pildistama ja hakkasime ise ka ennast pildistama. ja mütsi jätsin kah vist sinna, aga pole hullu.

No comments: