Thursday, November 20, 2008

pepe norma jeans

Hiie ütles täna, et samal ajal puudume kogu aeg Meeriliisiga, et ASI ON JUBA KAHTLANE. tänased tõendid ka mingi uue aga samasuguse skeemi järgi koostatud mõlemal, sulgudes terviseprob täpsemalt jne, see ka veider, aga noh ei viitsi põdeda ka. ja musa õps küsis, kas olime telekas, et nägi meid. millises saates nägite? - see oli vist.. 5b, kui ma ei eksi nüüd. mis te olete mitmes saates või?.. ja sai jälle jutustada, sest on lahe, kui saab endast rääkida. ja siis veel tuli Tiina ja ütles, et tantsuklassi idee vajub niimoodi ära, kui me üldse peotantsus ei käi, aga ta ei olnud pahane, vaid ikka heas mõttes rääkis ja järgmine kord läheme nagunii ju kindlalt.

No comments: