Tuesday, November 18, 2008

garaažis autode ehitamine

tuleb ära proovida KÕIK asjad ja ammugi rumalused, mida teised inimesed üldse on teinud, sest õpitakse ikka enda tegudest, mitte teiste, ja riskida kõigega ja noorus ongi ju idiootsuste ja haigete asjade tegemiseks JA NII EDASI. et jumala eest vanas eas kahetsema ei peaks, et miski veel proovimata jäi !!!! see on ju kõigi noorte suurim hirm.

tõesti peab ju olema lastelastele tulevikus midagi ikka rääkida ka. mis uhkust seal ikka tunda kooliaja üle, kus sai ilusti õpitud ja tundides korralikult kohal oldud. on ju tegelikult selliseid ka ja ei heida seda neile ette, aga ise - EI. läksime kõige varjatumasse kohta koolis kuskil trepi all, sest korraks oli vaja, kus mitte keegi mitte kunagi ei käi. ja juba mõne hetke pärast oli seal Ellen et "mis te siin teete". temaga just olid sel hetkel tunnid ka meil ja pealegi MIKS ta oli seal, tõesti usun, et temagi käib seal kahtlases kohas (mingi uks seal ju on, ju siis on seal taga ka midagi) max kord kahe kuu jooksul. loodetavasti ta eriti midagi ei näinud, läksime jumala imelikult kohe kähku ära, kui ta sinna jõudis, haha. aga jah tore päev ja Üllar räägib ikka hullu juttu KOGU AEG. lahedad õpetajad meil siiski.

No comments: