Saturday, November 8, 2008

sünnitusbox

olen üksi koduuuuus ja ülilahe on. rase kass hakkab ka vist sünnitama varsti ja käib mul igal pool järel ja ei taha üksi olla ja mjäuuub ja vahepeal arvab, et on juba ära poeginud ja käitub siis sellele vastavalt. nojah, kõigile ei ole mõistust antud. Raunoga enne käisime poes ka, et isale isadepäevaks torti ja õlut osta. kingitus missugune, tõesti, haha. ja poes kohtusime Rauno sõbraga, kes ei saanud väga kaua pihta, et mida ja miks jne seal jookide juures valime nii pikalt. küsis, et kas sellepärast hakkame jooma, et isa ja ema läksid sünnipäevale. et õega koos jooma või??? Rauno ütles, et jah, vaatame mis oleks odav ja jääks kiiresti täis. "protsentide järgi vaadake" õpetas see sõber. hahaaaa. ta üldse kuidagi veidi tumba, aga huumorisoon on olemas, kuigi näiteid ei mäleta, ja võiks koolis ka lõpetada minu kartmise juba.

No comments: