Tuesday, November 25, 2008

siklz kompass kam

kunstipäev ja puha. ennustasime, pendeldasime ja rääkisime Nastjast terve päev ja telesaadetest ja vahepeal salvestasime luuletuse deklameerimise videoid. ning mingi kõrgem jõud pani meid Meeriliisiga oskama Nastjat joonistada joonistamistundides, kuigi muidu ei oska midagi teha ja ei tule isegi sarnane IIALGI ükski portree ega muidugi ürita ka oluliselt, aga ei oska ikka ka. a isegi MUL, kellel pole absull mingit kunstiannet ega joonistamisoskusi, on töö ikka vägagi Nastja, kuigi pilt alles algusjärgus + tean ise ka, kus on vead. tavaliselt on savi või ei tea.

No comments: