eile oli ametlikuks kevade alguse kellaajaks päike juba kadunud, aga täna ilmub küll aeg-ajalt välja, millest loen välja märgi, et tuleb vaheaja eelviimasesse trenni ikkagi minna. eile oli 4-trennine päev, aga täna ei mingit lihasvalu kuskil, kahju isegi. keka õps ütles, et lihasvalu on vist ainus tervislik valu, aga minu arust ta küll tervislik ei ole. treenimine on jah tervislik, aga valu tuleb ikka ülepingutamisest.
No comments:
Post a Comment