tänase äärmiselt tegevusrikka päeva (poodi ja tagasi) ühest mälestusväärsest momendist räägin:
ütlesin oma party dance partnerile esimest korda väljaspool kooli JOU ja ta muidugi ütles tsau vastu ka. juba 10000 korda vastu tulnud, aga alati on see märkamine kuidagi liiga hilja saabunud ja siis imelik kogu aeg tuimalt mööda kõndinud teineteisest. aga nüüd sai see asi kah 1x elus tehtud, kõike tuleb vähemalt üks kord elus teha. benji hüpe, peotantsu partnerile tsau ütlemine, suitsu proovimine, juuste tumedaks värvimine, narkosõltlane olemine, pangarööv..
tõeline sõber annab seda, mis tal on. näiteks luban 10 kommi võtta Estril. pärast selliseid žeste olen alati maailma parim(!!) sõber.
No comments:
Post a Comment