Saturday, March 14, 2009

sniff in english

nädal aega ootasin "Printsessi päevikuid", sest see on lihtsalt niiiii hea film, aga kui see reaalselt käis, siis mida ikka muud tegin kui magasin. kogu aeg magan.
kell on praegu 9.40, nii et jõuaks veel trennigi, aga.. ah lähen ostan parem Enrique pileti ära ja kui vaja, võib pärast jooksma ka minna. miks peaks vaja minema.

No comments: