Monday, March 23, 2009

no diet or excercise they just burn the fat off

kool tellib oma logoga pastakad alati kõige odavamast kohast ja aina koledamaks need lähevad ja aina vähem töötavad ning lisaks veel lünklikult (ja kirjutuspastat on sees umbes 2 mm, aga see on osavalt ära varjatud mitte-läbipaistva ümbrisega. kavalad oskavad muidugi üle kontrollida). sain kaks tükki viimasel aktusel õigekirjakonkursi asjus (11. klasside õigekirjakonkusi võitja ja 7.-12. klasside õigekirjakonkursi esimene koht ehk siis sama asi 2 korda haha, aga käiks nagu kogu aeg mööda võistlusi).

No comments: