kool tellib oma logoga pastakad alati kõige odavamast kohast ja aina koledamaks need lähevad ja aina vähem töötavad ning lisaks veel lünklikult (ja kirjutuspastat on sees umbes 2 mm, aga see on osavalt ära varjatud mitte-läbipaistva ümbrisega. kavalad oskavad muidugi üle kontrollida). sain kaks tükki viimasel aktusel õigekirjakonkursi asjus (11. klasside õigekirjakonkusi võitja ja 7.-12. klasside õigekirjakonkursi esimene koht ehk siis sama asi 2 korda haha, aga käiks nagu kogu aeg mööda võistlusi).
No comments:
Post a Comment