- alguses on mõtted, et "no on ikka..!!"
- tekib kergelt mõnitav huumor sel teemal. heas mõttes
- naljaga pooleks tuleb ise ka selle MISKI fänniks hakata. naljaga omaette "jobusid" ahvima
- kõik muutub reaalsuseks. lollid jutud saavad tõeks. see rumalus, mida alguses ei kannatanud, on omandatud suuremal tasemel, kui algsel allikal
Saturday, March 28, 2009
kuidas on
see on nii, et kui miski ei meeldi, siis
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment