Saturday, March 28, 2009

kuidas on

see on nii, et kui miski ei meeldi, siis
  1. alguses on mõtted, et "no on ikka..!!"
  2. tekib kergelt mõnitav huumor sel teemal. heas mõttes
  3. naljaga pooleks tuleb ise ka selle MISKI fänniks hakata. naljaga omaette "jobusid" ahvima
  4. kõik muutub reaalsuseks. lollid jutud saavad tõeks. see rumalus, mida alguses ei kannatanud, on omandatud suuremal tasemel, kui algsel allikal
nb! jutt ei käi sõnast FEIL. või kui käib, siis viimast taset pole õnneks veel saavutanud ega saavuta ka. samuti ei hakka ka crocsid iial level4 läbima. aga roosa värviga liialdamine, igasugune eelarvamusi tekitav popmuusika nagu Niki ja Mikk Saar ja Nexus ja Koit ja Rolf ja Dima, on selle läbinud. ja igasugune riietus (v.a crocs endiselt.). ja hüüumärkidega ülepingutamine.

No comments: