mõni klassiõde ütleb, et Rolfil on nii kole nägu. ja mõni klassivend, et "Freedomil" on nii mõttetud sõnad . no mida... !!!! esiteks on Rolfil kõige ilusam nägu üldsee ja kuidas sa ütled KOLE niiviisi kellegi kohta, eriti kui jutt on tema euroloost mitte väljanägemisest. aga noh ise arvan ka, et laulja puhul tulebki hinnata orientatsiooni ja välimust. mis looming ja anne? on ta siis gei või ei ole!!!! ? ja popmuusika ei olegi see, mis peaks mingit ühiskonda parandavat sõnumit edastama. ei ole olnud varem, ei hakka olema ka tulevikus. kui ei sobi, tee paremini. kui ei meeldi, hoia eemale. a mis sa niisama kuulad ja hädaldad.
No comments:
Post a Comment