Friday, March 6, 2009

maybi am loneley

peaks õppima eesti keelt, kuna olen siiski valitud klassi ja kooli ja õpetajat esindama n.ö, aga lihtsalt ei tee seda ja magasin 7 asemel 9-ni, praegu kuulan lihtsalt Dimat arvutis jms. no mis seal ikka, ega midagi selle hommikuga enam päästa ka. homme üle 2 nädala SPORDIPÄEVVVVVV latino latino latino latino + spagaaditrenn, ei jõua ära oodatagi. kaks nädalat pole trenni teinud, seal siis nüüd kolm tundi ja homme hommikul kohe naistepäeva-eri Arenas ehk siis no veel natuke võimlemist. võib-olla isegi valus, aga kohe kindlasti õiglane, sest kehalises pole kaks kuud käinud.

ja Hiiele on nüüd alust puudumiste põhjenduseks öelda "tööasjad".

No comments: