peaks õppima eesti keelt, kuna olen siiski valitud klassi ja kooli ja õpetajat esindama n.ö, aga lihtsalt ei tee seda ja magasin 7 asemel 9-ni, praegu kuulan lihtsalt Dimat arvutis jms. no mis seal ikka, ega midagi selle hommikuga enam päästa ka. homme üle 2 nädala SPORDIPÄEVVVVVV latino latino latino latino + spagaaditrenn, ei jõua ära oodatagi. kaks nädalat pole trenni teinud, seal siis nüüd kolm tundi ja homme hommikul kohe naistepäeva-eri Arenas ehk siis no veel natuke võimlemist. võib-olla isegi valus, aga kohe kindlasti õiglane, sest kehalises pole kaks kuud käinud.
ja Hiiele on nüüd alust puudumiste põhjenduseks öelda "tööasjad".
ja Hiiele on nüüd alust puudumiste põhjenduseks öelda "tööasjad".
No comments:
Post a Comment