esimene trenn algas täna ei millegi muuga kui "we are the robots" remixiga!! ok võib-olla mitte, sest tegelikult ei tunnegi sellist muusikat, aga Kraftwerk pidi see küllllll olema. no tõesti üllatused muusika osas alati, aga mitte kunagi negatiivsed. olin kahevahel, kas minna neoonrohelisi jalanõusid ostma viimase trenni asemel või ikkagi dancefit teha veel, aga nagu ma siis märke ei oskaks lugeda.. ja need ehk siis mata õps ja klassiõde samas trennis ütlesid puhtalt, et jah - tants. ja see oli 100% õige valik. nii ootan juba homme hommikust trenni, tõesti nagu spordihull juba, aga seda ju olengi!! olenemata sellest, et 4 kuu jooksul 2 korda kehalise tunnis käinud ja võrkpallivõistkonna valimises kindlalt viimane, keda valitakse, suusatamist kui ühte oma lemmikspordiala tarbisin viimati üle-eelmisel talvel jne jne.
tõsistele fännidele mõeldes, loomulikult, kes igast mu liigutusest tahavad osa saada!
tõsistele fännidele mõeldes, loomulikult, kes igast mu liigutusest tahavad osa saada!
No comments:
Post a Comment