grillitud tunne on küll. käisime Estri, Kati ja nende empsiga ja lisaks veel mingid suva inimesed nagu mina, aga ma polnud ainus ("pere paljuneb nii et ei saa arugi :D"), Ilmatsalus rannas. naljakalt palju tuttavaid oli seal, musaõps jne. aga ujumine hakkab tõesti juba selgeks saama vaikselt.
No comments:
Post a Comment