Wednesday, July 1, 2009

grill brill

grillitud tunne on küll. käisime Estri, Kati ja nende empsiga ja lisaks veel mingid suva inimesed nagu mina, aga ma polnud ainus ("pere paljuneb nii et ei saa arugi :D"), Ilmatsalus rannas. naljakalt palju tuttavaid oli seal, musaõps jne. aga ujumine hakkab tõesti juba selgeks saama vaikselt.

No comments: