Sunday, July 12, 2009

parem poeg lits kui tütar kapral

14 paiku hakkasime Meeriliisiga Tartust hääletama. Rauno tõi mind veel autoga tee äärde ära.

esiteks viisid mingid rokkarid meid Põltsamaale. üks neist oli kindlasti mingi kuulus bändimees, sest ta lihtsalt nägi selline välja. Põltsamaalt saime mingi joodikute bussi peale. no mingi 6 kutti, ka õllesummerile minemas. panid jooki terve aeg, no mitte juht ja vahetusjuht muidugi, aga kõik teised. niiiii irw tekst lihtsalt, eriti kõige hullem joodik seal, kes just meie kõrval istus. kuidas Volkonski pani Tõnis Mäe "Koitu" laulma jne :D mitu korda tegime metsapeatusi ja suitsupeatusi. noh ei ole hullu, ega meil kiire olnud. lihtsalt irwww kogemus nii hulludega sõita. eriti julm ikka see tüüp meie kõrvalt, kõik see jutt, et kus töötab, et sõjaväes oli just, a samas sõitis jäätiseautot ja on abipolitseinik ja õpib metsamajandust, aga sidrunit ei tea. vahepeal tegid hull näitemängu seal omast arust meile, et läksid räigelt tülli ühe kutiga et nagu jutu järgi seal oleks või kaklema läinud, et "sa tõmbasid mul originaalmärgi siit mütsi küljest ära praegu", a siis ütles tüüp et mis te arvasite, et tegelt ka läheb nii hulluks või, see on mu parim sõber - Vitali. vms. no suva nimi :D karjusid seal üksteisele I LOVE U vahepeal pidevalt, nii irw. ei olnud geid. ja siis julmalt hakkas see kõrval meil seal vahepeal valetama, et jah ta on ikka selline romantik, et tema arust kõige romantilisem asi on, et oled mere ääres, hoiad kallimal ümbert kinni ja sööd maasikaid. hahahahahhaahaaaaaaaaaaaa :) et nende teiste kuttidega ei saa sellest rääkida, nad ei mõista. meiega saab. :'DDD irwwww. aga armas, kuidas oma väikse venna pärast muretses vahepeal seal, et jah vend sai tal 13 just ja jõi ennast maani täis ja proovis kanepit ja mida teha sellisega, aga ega midagi tegelt teha saagi. parkisime sadama juurde ja sealt läksime Meeriliisiga juba kahekesi edasi.











Bundy -









käisime korraks veel Pirita Selverist läbi ja tegime väikse lõunasöögi ja saime Hannaga kokku.























ja Õllesummerile jõudes läksime KOHE Elmari telki tantsutundi. seekord saime täiuslikult selgeks tangoooo. väga-väga lahe oli ja kahju, et see viimane tantsutund oli meil. aga vähemalt olid head õpetajad. "mees.. või siis see, kumb teil mehe osa tantsib" jälle otse meile vihjates :))







korraks jõudsime ka poplaulupeole ja korraks nägin Apelsini jne. ilma tõttu ei viitsinud midagi teha, see oli tõesti rõve. vahepeal saime veel Sidruniga korraks kokku, tegime paar pilti. hahahahaha. Pasunamehe kõrtsis. suht irw. suht tobe kokkusaamine :'D













läksime The Suni kontserdile, mis oli muidugi lahe, AGA olin aint paar lugu ja läksin siis ühte teise kohta korraks, hahahahahhaa raske aimata, ja möödaminnes nägin Termika esinemist Alecoqis. ja siis see oligi nagu uue võimaluse andmine Termikale, mida juba enne plaanisin teha. vaatasin The Suni kah korraks ja siis laenasin Hannalt raha ja läksin Termikale. see oli ikka juba tuus, ükskõik kui vägev show seal Padaril oli :D jälle ma 100% rahul oma süldima valikuga. ja nüüd mulle Termikas meeldib. lõpuks ometi. pärast seda saime Meeriliisi ja Hannaga kokku ja nendega siis Sidruniwennaga kokku, irw, ja tsillisime nats mere ääres. ML ja H veits natuke päris palju rohkem purjus kui mina, õigemini ma polnud tegelt peaaegu üldse, käisid seal ujumas ja selle kivi otsas, mis seal vee sees on, jne. a ma ei mäletagi, mida samal ajal Isand Sidruniga seal rääkisime :D suht pikad jutud, aga mitte midagi ei mäleta :D ja samuti ka pärast seda kui Hanna ja Meeriliis koju läksid, õigemini Hanna vanaema koju, aga mina sinna minna ei tahtnud, vaid tahtsin OMA koju siiski, siis isandsidrun of course saatis mind läbi Kadrioru pargi bussikani välja, kust ise takso peale läks ja ma teises suunas, ja arusaamatult palju rääkisime jällegi st mitte mingi kõrvutijalutamine vaikuses ja siis üks ütleb nõme ilm ja teine et on jah, vaid ikka norm jutt, aga lihtsalt mitte midagi ei mäleta :'D appi kui haige. see on tõesti magamatusest.

valgeni tsillisin bussikas oma märgade riietega ja eriti just jalad, sest poplaulupeo ajal sain ikka siukse vihma kaela, et jube. ja siis bussikas oligi külmmmmmmmmmmmmmm. hääletada oli nii nii nii rõve külm, et üldse ei viitsinud ronida pingilt püsti, kui autot nägin. külma pärast oli juba tunne, et nagunii Tartusse täna ei saa, aga siis just no umbes 5 paiku peatas mingi auto ja ütles, et Tartusse ja kui tahan, siis Otepääle saab ka :D vajusin KOHE jälle magama autos esiistmel lihtsalt pea vajub ette ära, see on ka niiini haige :D juht ütles kah, et võin istme ka alla lasta kui magada tahan :D a nii hull uni ka polnud, kuigi jah ülejäänud tee magasin vist kah, aga hea et olid normaalsed istmed, mitte nagu eelmine kord kus me sõitsimegi Meeriliisiga no tagasi Tartusse vist ja seal olid siuksed et jääd esiistmel magama ja võid suvalt juhile otsa vajuda nii :'D ma oleks napilt seda teinudki.

aga Tartus oli mõnus ja vaikne, Lõunakeskuse juurest jalutasin koju. Tartu ärkabki hilja. autojuhile seletasin ka seda, kui küsis, et kas kuskilt kohvi on võimalik saada siin jne. viimasel ajal satun ikka nende juhtide peale, kes linna absull ei tunne, see on naljakas. lähen magan nüüd 2 tundi ja siis Tln.

No comments: