noh igatahes jalutasin mööda Tallinnat rõõmsalt, käisin üle pika aja hästi korraks ka vanalinna pool jne. see oli täiega selline aeg maas jalutamine, et las need teised jooksevad, aga mina naudin hetke. ja kohtasin täiega lahedaid inimesi pidevalt. no juba sellised suvakad, et mingi veits joonud mees ütleb möödudes et "tere jõudu! kuidas läheb? tahad lille, ma kingin sulle :D" (arvatavasti siis kaaslane jättis kohtingule tulemata vms :D) .. ei tahtnud, sest kuhu ma ikka selle lillega lähen, aga no lihtsalt armas kuidagi :D vahepeal Viru ligidal tulid kaks kutti küsima, et kuskohas me oleme selle kaardi peal praegu. olid veel hullema inkaga kui minu oma, vähemalt häälduse poolest. aga ma ei suutnud absoluutselt kaardilt aru saada, kus asusime, no tõesti ei tunne neid tänavanimesid üldse. ma ei öelnud ka, et see pole mu kodulinn, nagunii nad arvasid, et olen Tallinnast ja nii loll.
koju hakkasin suht varakult tulema, enne 00 olin juba päriselt kodus vist. selliste tavaliste armsate mehe ja naisega sain Tartusse, nad ise läksid veel edasi kuhugi 75 km. sõit oli niiiiiiiiiiiiiii mõnus, terve aeg vaatasin lihtsalt aknast välja pilvi ja metsa, aga põhiliselt pilvi. ma olen nende viimaste päevade autosõitudega ikka selliseid vaateid näinud, et tõesti wauuuu. igasugu madalasse udusse mattunud põõsamaastikke jne, rääkimata siis päikeseloojangutest jne jne. ei hästi ilus on. aga tänane oli nagu muinasjutt, sest see oli ka just see päikese loojumise aeg jne. ja raadiost tuli see Phil Collinsi maailma ilusaim lugu. mu lemmiklugu üldseeeee vist. hommikul ka, no mis hommik see 13 enam on, aga tee äärde jalutades kuulasin kah telefonist "You'll be in my hearti" taas ja no tõesti ei ole IIALGI vist kopp ees sellest loost. olen juba rohkem seda kuulanud kui Phil Collins ise laulnud ja aina rohkem meeldib. TÄIELIK Tallinna tunne tuleb peale, kui kuulan, ükskõik kus. isegi Tartus. isegi Tallinnas on veel rohkem Tallinn. niiii hea. aga autos oli veel parem. ja siis veel üks lugu, mis raadiost tuli - Mr Lawrence'i "Every day is like sunday". no wowwwwww.. see oli niii mõnus lihtsalt ma ei tea nii hea sõit oli. autoomanikud pakkusid mulle kommi veel sõidu ajal jne. mul polnud midagi vastu ka pakkuda.. aga jah superkena :) Tartus koju jalutada oli ka ikka niiii hea. hea oli tulla Tartusse ja see mõnus külm õhk. hea oli Tallinnasse minna ja hea oli ära tulla, hea oli Tartust minna ja hea oli tulla.
ja Tallinnas on maasikad juba 15.- kg turul. lahe ju. kuigi sidrun ostis 20.- kg, sest nad on rahabossid oma perega.
No comments:
Post a Comment