hakkasin minema 13 või 14 paiku ja esimese auto peale sain päris kähku. mees ütles kohe, et läheb Levadiast korraks läbi enne linnapiiri seal ja võtab järelkäru. et ma ei arvaks, et kuhugi mujale viib ära. hahahah. Õllesummeri kohta ütles, et ma pole sellist nägu, et õlut joon. hahhahh, aga no ega ma tegelikult joo ka.
Põltsamaalt Tallinnasse sain uue tüübiga. pool teed olin suht kindel, et mingi pervert raudselt, sest mitte midagi ei rääkinud ka peale alguseküssa, et kui ta oleks öelnud, et Kosele läheb, siis ma poleks kaasa läinud jah. suht lambikas. aga siis poole tee peal hakkas ikka rääkima, näitas kus on Eesti suurim tsiviilkasutusest väljas lennujaam ja no tegeleb ka mingi lennuspordiga, sellest rääkis, töötab hästi rahvusvaheliselt ja välismaal pidevalt, nii et välisriikide teema, et mis riigid on ilusad ja kus mida vaadata ja kuhu miks minna. see oli lahe. üldse tegelt oli jumala lahe tüüp, tark ja asjalik jne, see perverdifoobia on ikka irw ka, aga samas järmist hommikut vaadates ikka põhjendatud, sest neid tõesti pole üldse vähe, aga sellest juba hiljem. Põltsamaa tüübiga saingi Tallinnasse Sikupillini välja. oleks Õllesummeri väravasse ka saanud, aga mul oli pangaautomaati vaja ja no juht pakkus välja küll, et võib Torupilli Selveri kaudu minna või Pirita omasse ära viia, et siis kõnnin pärast nats tagasi, et ta tõesti läheb sinna ja mida ma kõnnin nii palju, a ma läksin ikka kohe maha ära, mis seal ikka tiirutada minu pärast.
istusin nata mere ääres ja varsti jõudis Meeriliis ka Tallinnasse ja saime Õllekal kokku. kõige tähtsam tegevus oli ikka minna Gerli Padari ja Martin Parmase tantsukooli taas. samba ja mambo. no LAHE tõesti. tegin muidugi video ka, kuigi me olime vist haledaimad seal tantsuplatsil, hahhah, aga kes see põdeda viitsib. lahedad on need tantsuõpetajad meil. :)))) täiega lahedad. otse meiega suhtlesid ka juba nii palju tantsutunni ajal, irwww. homme jälle.
järgmine tähtis tegevus oli NIKI kontserdile minek. jälle täitus üks mu eluunistustest, lõpuks ometi sai Niki ära nähtud ja veel esireas oldud kontserdil, hahhahhah. juba esimesena ronisime otse lava ette ja alguses kasutasime isegi Parmase tantsutunnist saadud õpetusi ära. ehehehheeeeee. aga oiiiiii Niki on ikka äge :D. ei laulnudki julmalt ainult lindilt, vaid päriselt ka. viimase ehk siis lisaloo ajal lülitas keegi elektri suvalt välja, aga sellest polnudki midagi, sest rahvas laulis ise loo lõpuni ja kõik oli armas. tõesti väga äge oli, mul on ikka mõned sõnad peas ka, nagu avastasin, aga mitte veel päris kõik. ei ole veel see õige fänn, aga tuleb püüelda sinnapoole.
esimesed kaks on ideaalsed "mina/meie ja Niki" pildid, ahahhaa -
arvasin, et ei mäleta, kus vahepeal tsillisime, aga meenus nüüd, et mere ääääääres! tegime täiegaaaa pilte taas, täiega irwe pilte. ja täiega palju pilte. nii ilus on ikka meri ja päikeseloojang. pilte võikski vist igavesti teha. endast. aga Smilers ootas juba meid.
nagu autojuht nr 2 täna mul ütles, siis Smilers ongi kõige parem ikka laivis. niisama võib ka kuulata, aga tõesti kõige vahetum ja armsam on ikka otse neid kuulda. tõesti VÄGA äge oli! tegime teiste ufodega vahepeal koos pilti, aga kontserdi ajal liikusime lõpuks juba päris esiridadesse. no nii äge on Salsaller ja nii ilusaks hakanud, nagu tähele panin :D arvasin, et ma eriti lugusid peast ei tea, aga tegelt on ikka nii, et isegi kui tundub, et ei tea mõnda lugu, siis tuleb refrään ja siis on et aaaaaaaa seee lugu!!! :D väga väga väga väga väga väga tsill.
pärast Smilersit läksime istusime nata mere ääres ja sõime mu šoksi ära, mida ma olin juba ma ei tea kui palju kordi Õllekale sisse ja välja smuugeldanud. sest oma toit pole lubatud. vahepeal rääkisime mõndade inimestega (pigem ikka kohe julmalt et UUTE SÕPRADEGA :D) juttu ja tegime koos pilti, hahahahaha. no endast niisama tegime ka pilte jah. ja tuli ikka suvakaid ka nagu alati, et tee minust ka pilti. uued sõbrad jagasid ka soovitusi, et ei ärge pimedas ikka hääletama minge, et tõesti perverte palju jne. no polnud plaaniski nagunii ja valgeks oli ka juba minema hakanud. pidime järgmisel päeval samal ajal seal kohtuma, hahhahh. isegi kui ise oleks kohal, siis no iialgi ei usu, et neil tüüpidel see meeles on. sidruniwennaga on juba liiga valus kogemus, ei maksa uskuda neid lubadusi, et JAA KINDLALT ON MEELES.
jalutasime hääletamiskoha poole ja lõpuuuuuuuuuks jõudsime siis Statoili ja sain burksiiii osta. niiiii kaua olin oodanud seda juba. peab ikka midagi korralikku ka sööma päeva jooksul. ega ainult joogist ju ela. hahahahahahhahaha. okey okey lihtsalt tervislikku toitu nagu burks on ka vaja ja burks on tervislik võrreldes mu tavalise menüüga.
pärast toitumist läksime hääletamiskohta, sest oli juba peaaegu valgeks läinud. aga autosid sõitis muidugi niiiiiiiiiiiii vähe, no ainult taksod. ja perverdid. vähemalt kolm autot TÄIS perverte. täis tähendab, et vähemalt 5 tükki ühes autos. paar tundi istusime seal tee ääres, kuulasime mu telefonimusa paar korda läbi ja siis lõpuks saime auto peale kah. mingi mees, kes laevalt tuli ja Võrru üldse läks, nii et väga hästi, et Tartust läbi. väga väga halva diktsiooniga mees, ma tõesti ei saanud enamikust jutust aru, mis ta rääkis. vähemalt algused läksid kaduma, teine pool jutust otsavaadates oli enam-vähem arusaadav. täitsa nõme lugu, sest tegelt oli päris huvitav jutt. kuigi noh jah ma nagunii enamiku teest magasin julmalt, kuigi esiistmel. Meeriliis sai enne kesklinna maha, aga mina mööda Võru tänavat otse Aianduse tn ehk siis kooli juures ehk siis esiteks kodule väga lähedale ja teiseks sai kooliteed üle pika aja jälle kõnnitud läbi. oi kuidas ma nüüd mõistan kui vedanud mul kooli asukohaga on.
nüüd lähen magan 3 tundi ja saab jälle tagasi minema hakata.
No comments:
Post a Comment